24.05.2024İZMİR DEMOKRASİ ÜNİVERSİTESİ
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi ve Sertifikaları
Öğrencilerimizin İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikalarını alabilmeleri için öncelikle iDŮ eDers Platformu (http://eders.idu.edu.tr) üzerinde "Çalışan Öğrenci İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi " çevrimiçi dersine kayit olup asenkron bir biçimde eğitimi tamamlamaları gerekmektedir. Öğrencilerimiz, İDÜ eDers Platformu girişi için kullanıcı adı olarak sadece ögrenci numaralarını ((@std.idu.edu.tr olmamah1) ve şifre olarak Microsoft Teams şifrelerini kullanmalıdır. Is Sağlığı ve Güvenliği Egitimi Sertifika Sınavı 30 Mayıs 2024 Perşembe saat 12:00"de çevrimiçi olarak Microsofi Teams (https://forms.office.com/r/4NzUf6XL4h) üzerinden gerçekleştirilecektir.